MarfyCZ

MarfyCZ 03 Červenec 2024 08:06 110
Oyuncu - MarfyCZ
MarfyCZ
Player

Ahoj,

dneska jsem na FB viděl odkaz na Váš server a tak jsem ho zkusil. Máte tu zpětnou vazbu, tak se vyjádřím :-)

+ Zajímavé generování světa, překvapení normálně nemusím, ale tohle je zajímavé.
+ Webovky jsou krásný, jednoduchý a přehledný. 
+ Spawn je hezký a přitom komplexní, není vše roztahané na tisících blocích čtverečních. 
+ I pro warez hráče, takže komunita může růst.
+ Zajímavé enchanty a pár dalších věcí navíc, ale zase žádný chaos a tuny obsahu - nemám rád přeplácanou hru.
+ Hezký tutorial a help GUI na spawnu, kde se člověk docela snadno zorientuje.

- Nedokončená Wiki - myslím, že už při rozjezdu by to něco málo chtělo.
- Nepodařilo se mi najít nějaké GUI pro přehled Skills a v chatu to zkoumat je docela naprd.
- Shop je za mě zbytečně obsáhlý a nepříliš přehledný - proč například obchodovat cedule, fencky a všechny další jednoduše vyrobitelné itemy? Místo toho by mohla být jedna stránka s wood logy a k nim sazenice. Stejně tak stránky s minning bloky - stone, stone slabs, stone stairs, etc. Proč? 
- Nákup enchant knih v shopu jen pro VIP mi přijde dosti omezující a minimálně v určitých fázích vývoje serveru to povede k obohacování se hráčů s VIP na těch bez VIP skrze aukci a trade. Osobně mi to trošku kazí dojem - je to docela zásadní zásah do možností hry.
- Stánky pro obchodování na spawnu jsou za mě super nápad, ale myslím, že by jich to chtělo více a trochu férověji postavené - nějaké skutečné tržiště :-D Ale to asi přijde až časem…
- Nejsem si jistý, jaký bude endgame hry - pokud jsou bonus enchanty a další vylepšení nad rámec vanilly, chtělo by to i nějaké custom prvky s vyšší náročností, jinak to nakonec prostě bude jen moc snadné :-)

Závěrem: Skvěle rozjeto, líbí se mi váš styl a i když si na pár věcí budu muset zvykat, tak věřím, že to za to stojí :-)

03 Červenec 2024 08:06
Abyste mohli odpovědět, musíte být přihlášeni.